YouTube Vanced Apk İndir

Android mobilde YouTube’u ücretsiz bir şekilde Premium gibi kullanmak ister misiniz ? Cevabınız evet ise uygulamamızı incelemeye başlayalım.

YouTube, Temmuz 2019’da Türkiye’de YouTube Premium’u duyurdu. Peki bu Premium’un özellikleri nedir ? gelin bakalım.

YouTube premium’u satın aldığınızda arka planda oynatma, videoyu indirme, reklamsız video izleme, çevrimdışı kullanma gibi özellikleri kullanabiliyorsunuz. Ve buna ek olarak Spotify’a rakip gözüken Youtube Müzik uygulamasını da kullanabiliyorsunuz. Arka planda müzik dinleme, çalma listesi oluşturma ve paylaşma gibi özellikleri barındırıyor. 2020 Yılında olmamıza rağmen hala istediğim bazı müzikleri Spotify’da bulamıyorum, ya da geç yükleniyor. Ama Youtube’da öyle bir şey yok. İstediğiniz her şeyi bulabiliyorsunuz. Youtube’da bulunan bütün müzikleri bu uygulama sayesinde dinleyebiliyorsunuz.

Öncelikle Youtube Premium fiyatlarına bir göz atalım.

-Youtube Premium’u denemek için 1 Ay ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Ve istediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz.

-1 Ay ücretsiz kullanımın ardından Ayda 16,99 TL vererek kullanmaya devam edebilirsiniz.

-Gelelim aile ve öğrenci paketlerine. Youtube Premium’u Ailenizle veya arkadaşlarınızla kullanmak isterseniz (Max 5 üye) bu paketin ücreti ise aylık 25,99 TL

-Öğrenci paketi ise aylık 9,99 TL. Öğrenci arkadaşlar için ideal bir ücret.

Evet arkadaşlar Youtube Premium bu şekilde. Peki ya hiç para vermeden bu özellikleri kullanabilir miyiz ? Evet. Youtube Vanced Uygulaması ile bu mümkün.

Nedir bu YouTube Vanced ?

Youtube Vanced uygulamasıyla Youtube’da reklamsız video izleme, Arka planda video oynatma gibi özellikleri ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Ve hatta Dark Mode gibi renk seçenekleri de buluyor. Ben telefonumda da dark mode kullandığım için uygulamayı da dark mode yaptım. Bunu uygulamanın ayarlarından değiştirebilirsiniz. Kısacası Youtube Premium da olan bütün bu özellikleri ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Ve ayrıca işin güzel yanı da ROOT işlemi gerektirmiyor. Uygulama Youtube uygulamasının aynısı, ara yüzü işleyişi her şeyi birebir aynı. Sadece Premium özellikleri ücretsiz kullanıyorsunuz. Şimdi gelelim uygulamanın kurulumuna.

Youtube Vanced Kurulumu ;

1 – Youtube Vanced’i kurmadan önce telefonunuzdan bilinmeyen kaynaklara izin verin.  Bu işlemi Ayarlar>Güvenlik>Bilinmeyen Kaynaklar kısmından yapabilirsiniz.

2 – Sizlere aşağıda indirme linkini vereceğim yerden APK dosyasını ve MikroG dosyasını indiriniz.

3 – İndirilenler dosyasına girip indirdiğiniz APK dosyalarını kurun.

4 – Kurulum sonrası Google hesabınızla giriş yapabilmeniz için MikroG uygulaması gerekiyor. Bu uygulamayı da kurmanız lazım. Yoksa Google hesabınıza giriş yapamazsınız. 

Son olarak virüs taraması yapmayı öneririm. Sonuçta apk olarak indirdiğiniz bir uygulama.

Bu tarz Google Play Store üzerinde bulunmayan 3. Parti uygulamalardan doğabilecek olan zararlardan burakcelik.net sitesi sorumlu değildir. Kullanıcı bu yazıyı okuyup kabul etmiş sayılır.

Youtube Vanced İndirme Linkleri ;

Youtube Vanced Resmi sitesi = http://bc.vc/RgnICA7

Youtube Vanced APK indir = http://bc.vc/H16H4Lc

MikroG APK indir = http://bc.vc/yWdhX6G

Bu yazıyı paylaş

burak

Okumayı seven, Teknolojiye, İnternet'e ve yazılıma merak sarmış biri. Elimden geldiğince öğrendiklerimi, önerilerimi blog sayfamda paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir