LiLi v6 APK İndir Instagram (Gizli Profil Görüntüleme)

LiLi v6 Apk İndir Instagram (Gizli Profil Görüntüleme)

Postegro uygulamasından sonra ki en iyi uygulamalardan biri. Postegro uygulamasının eskisi gibi düzgün çalışmadığını söyleyen arkadaşlar var. Açtığım tartışma konularında bazı arkadaşlardan bu şekilde bir dönüş aldım. Zaten LiLi uygulaması da postegro’ya ait bir uygulama.

Son zamanlarda facebook gruplarında olsun, instagram da olsun, gerek diğer sosyal medya mecralarında olsun, bazen de reklam olarak karşımıza çıkan bu uygulama ile istediğiniz gizli instagram profilini görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz instagram gizli profilini gizlice izleyebilir, fotoğraflarını görüntüleyebilir, hikayelerini de görebilirsiniz.

LiLi uygulamasının özelliklerine gelecek olursak, Postegro uygulamasından bir farkı yok, sadece güncellenmiş daha iyi bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Yukarıda da dediğim gibi instagram’da gizli profile ait fotoğrafları ve hikayeleri görebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu uygulamanın tek özelliği sadece bu değil. Görmek istediğiniz gizli bir hesaba ait olan fotoğrafları, videoları, ve hikayeleri de aynı zamanda telefonunuza indirebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri gizli bir şekilde yapıyorsunuz. Yani hesap sahibinin ruhu bile duymuyor.

LiLi uygulaması şuan Google Play Üzerinde bulunsa da, sitem de güncel versiyonunu paylaşacağım. Yeni güncellemeler yayınlandığı vakit bu konuyu da güncelleyeceğim. Bu uygulama Google Play Store’da bulunuyor dedim ama yarın bir gün ne olacağı belli olmaz. Uygulama her an marketten kaldırılabilir. Çünkü uygulama Google play store şartlarını karşılamıyor. Bu örneği postegro uygulamasında gördük. Aynı şekilde postegro uygulaması da Google play markette idi, ama uygulama markette uzun süre kalmadı, Google tarafından kaldırıldı. Veya instagram tarafından kaldırtıldı. İnstagram bu tür uygulamalara pek sıcak bakmıyor diyebilirim.

İnstagram gizli profilleri görüntüleme

Uygulama Google play markette farklı fotoğraflara ait bir şekilde yayınlanmış, bunun sebebi uygulamanın işleyişini gizlemek ve Google tarafından bellenmemek. Bu sayade uygulama Google play store üzerinde daha uzun bir şekilde kalmış oluyor. Uygulamanın kaldırılması gecikiyor, ve rahatça market üzerinden indirebiliyorsunuz. Uygulama kaldırılsa bile lili uygulaması bu yazımda güncel tutulacak. Ve lili instagram gizli profilleri görme uygulamasını apk olarak buradan indirebileceksiniz.

LiLi apk indir

LiLi Uygulamasının Özellikleri

-İnstagram gizli profilleri görüntüleme

-Fotoğrafları ve Videoları görüntüleme

-Hikayeleri görüntüleme

-Fotoğraf, Videolar, ve hikayeleri indirme

-Gizli bir şekilde görme (görmek istediğiniz profilin haberi olmaz)

Profil Resimlerini Görüntüleme

-İstediğiniz bir kullanıcının profil resmini Full HD olarak ve büyük bir şekilde görme ve indirme özelliği

Hikaye İndirme ve İzleme

-Görmek istediğiniz profile ait hikayeleri gizlice izleyip indirin

-Hikayesine baktığınız kişi tarafından görülmezsiniz. Tamamen gizli bir şekilde hikayeyi görürsünüz

-İstediğiniz kadar görüntüleme

-Kullanıcı dostu, basit, kolay bir uygulama

İndirme Linkleri ;

LiLi Resmi Sitesi = http://bc.vc/ufiQHW6

LiLi v6 Apk İndir = http://bc.vc/tcyaRtP

Bu yazıyı paylaş

burak

Okumayı seven, Teknolojiye, İnternet'e ve yazılıma merak sarmış biri. Elimden geldiğince öğrendiklerimi, önerilerimi blog sayfamda paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir