Hakkımda

Kim ulan Burak ? bu sayfaya girdiğine göre merak etmişsindir. kendimi tanıtayım.

11 Ekim 1996 Kütahya doğumluyum. Küçük yaşlardan beri bilgisayara, internet’e ve en önemlisi yazılıma merak sarmış birisiyim. Lise yıllarımda başladığım yazılım ve blog serüvenine hala aktif olarak devam ediyorum. ilk kişisel bloğumu 2012 yılında açtım. yaklaşık 2 yıl gibi bir süre devam ettim. O yıllardan şimdiki zamana kadar çeşitli web projeleri yaptım. ve bu yaptığım geliştirdiğim projelerden de güzel kazançlar elde ettim. Hatta üniversite de okurken bana burs gibi gelmişti bu kazançlar. Teşekkürler Google amca 🙂 Üniversite demişken eğitimimi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Önlisans Deniz ve Liman İşletmeciliği programında 2016 yılında tamamladım. Lisedeyken hep hayalini kurduğum Yazılım Mühendisliğini istiyordum. ama hayat şartları işte. tutmayınca bari gideyim denizcilikle alakalı bir bölüm okuyayım dedim. Şöylede bir şey var zaten şu zaman da kimse okuduğu bölümle aynı işi yapmıyor. neredeyse öyle diyebilirim. Günümüz Türkiye şartları. Neyse neden blog açtım onu konuşalım birazda. dediğim gibi uzun süredir web ve yazılım işleriyle ilgilenen birisiyim. Blog açmamın da herhangi bir sebebi yok. Sebepsiz yani. Can sıkıntısı, oyalanacak bir şeylerimin olması. baktım alan adım boşta alayım dedim. ama bu sefer uzun soluklu olacak. ona inanıyorum. Konsept teknoloji ve internet. Aslında genel blog da diyebilirim ortaya karışık.

Neler yapıyorum ?

Zamanımın çoğunu r10, wmaraci vb. gibi webmaster forumlarında geçiririm. he bir de ekşi sözlük var tabi. Gündemi takip etmek için. Ne olmuş ne bitmiş gibisinden. Kitap okumasını seven birisiyim. vaktim olursa okuyorum. ki okumak için de vaktim oluyor genelde.

Aslında yazacak anlatacak çok şeyim var bu hakkımda sayfasına. şimdilik kısa keselim. ilerleyen zamanda burayı güncelleyip daha uzun bir şekilde yazarım 🙂

beni takip etmeyi unutma 🙂 görüşmek üzere..