Google’ın Gmail Üzerinde Yaptığı Yeni Değişiklikler

Google, Android platformlarda ki gmail uygulamasında bazı değişikliklere gitti. Yaptıkları son yenilikler ve tasarımlar kullanıcılar tarafından büyük ilgi ve takdir ile karşılandı.
Son yaptıkları değişiklik ile yeni bir e-posta oluşturmak için var olan üstünde “+”  bulunan bir bölüm kullanılıyordu. Burada yapılan değişiklik ile artık “+” yerinde bir kalem bulunuyor ve “Oluştur” adında bir ifade ekleniyor.
Bu değişiklik gmail’in uzun süredir tasarımın da var olan bir bir bölüm ’ün farklılaşması anlamına geliyor.

Bu görünümün değişmesi Gmail uygulamasında herhangi bir farklılığa sebep olmayacak tabiki. Çok uzun süredir aynı tasarımı koruyan Google, gmail üzerinde yaptığı bu değişim ile ilerleyen zamanlarda farklı tasarımlar yapabileceğinin de haberini bizlere vermiş oldu.

Bu güncellemeyi tüm Android işletim sistemi kullanan kullanıcılar için aktif hale getirdi. Bu yüzden Gmail ile ilgili bir güncelleme almış olabilirsiniz. Eğer bu güncellemeyi almadıysanız, Play Store üzerinden manuel olarak sizde güncelleme yapabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş

burak

Okumayı seven, Teknolojiye, İnternet'e ve yazılıma merak sarmış biri. Elimden geldiğince öğrendiklerimi, önerilerimi blog sayfamda paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir